X
Inauguracyjny wywiad z Dyrektorem AZS Lublin - rozmawia Klaudia Bryk
Wrzesień
4
2019

Inauguracyjny wywiad z Dyrektorem AZS Lublin - rozmawia Klaudia Bryk

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Dyrektorem AZS Lublin, inaugurującego sportowy rok akademicki 2019/2020. Paweł Danielczuk w rozmowie z Klaudią Bryk zaprasza na zawody sportowe organizowane przez lubelski AZS. Na sam koniec wywiadu zachęca nowych studentów do zaangażowania się w działalność na rzecz Akademickiego Związku Sportowego. 

- Na przełomie października-listopada startujemy z Akademickimi Mistrzostwami Województwa Lubelskiego i Lubelską Uniwersjadą (Mistrzostwa Studentów Pierwszego Roku). Następnie nasi zawodnicy będą uczestniczyć w zawodach finałowych - Ogólnopolski Finał Igrzysk Studentów Pierwszego Roku (przyp. red.: 29.11-01.12.2019 r.) oraz ogólnopolski finał zawodów z SKSu do AZSu w Warszawie (przyp. red.: 6-8.12.2019 r.) - zapowiada Dyrektor AZS Lublin. 

- Nowy rok akademicki przed nami, ale powoli też zbliżamy się do stulecia AZS-u w Lublinie. Będzie to rok akademicki 2021/2022. Liczę na to, że przez te miesiące pozyskamy nowych członków do naszej rodziny AZS - dodaje Paweł Danielczuk. 

Więcej w materiale wideo - serdecznie zapraszamy do obejrzenia. 

 

Materiał: Piotr Rejmer

Facebook

Youtube

Instagram