X
Z UKS-u do AZS-u. Studiuj w Lublinie! - zapraszamy lubelskie szkoły
Wrzesień
5
2019

Z UKS-u do AZS-u. Studiuj w Lublinie! - zapraszamy lubelskie szkoły

Serdecznie zapraszamy wszystkie szkoły z naszego regionu do wzięcia udziału już w X edycji zawodów "Z UKS-u do AZS-u. Studiuj w Lublinie!" Przypominamy, że turniej ma na celu promocję lubelskich uczelni, nowoczesnych kierunków oraz akademickich ośrodków sportowych w Lublinie. 

Najważniejszą informacją jest, że udział w zawodach jest bezpłatny! Rozgrywki zostały zaplanowane na 23-27 września 2019 roku w formie najczęściej jednodniowych turniejów w obiektach sportowych lubelskich uczelni wyższych (wyjątek: halowa piłka nożna mężczyzn i ew. piłka siatkowa mężczyzn - turniej dwudniowy). 

Więcej informacji można uzyskać u kol. Jakuba Kańkowskiego - tel.: 531-925-161. Zgłoszenia są przyjmowane również na adres e-mail: jakub.kankowski@azs.lublin.pl do dnia 18 września 2019 r. Wyjątkiem są zawody w ergometrze wioślarskim, gdzie zgłoszenia przyjmowane są również w dniu zawodów. 

Dyscypliny w ramach X edycji "Z UKS-u do AZS-u. Studiuj w Lublinie!": 

 

Przypominamy, że Lublin jest jednym z miast, gdzie odbywają się eliminacje do ogólnopolskiego finału. Zwycięzcy poszczególnych turniejów drużynowych plus najlepsze dwie-cztery osoby rozgrywek indywidualnych dostaną szansę wyjazdu do Warszawy. Finał został zaplanowany w dniach 6-8 grudnia 2019 roku. 

 

Materiał: Piotr Rejmer

Facebook

Youtube

Instagram