Koszykówka Kobiet

Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego 2020/2021 w koszykówce kobiet zostały podzielone na fazę grupową (mecz + rewanż) oraz fazę pucharową (półfinały + mecze o miejsca). 

 

ROZGRYWKI ZAWIESZONE!!! INFORMACJA I KOMUNIKAT - PRZEJDŹ

 

Grupa A

1) UM Lublin – KUL Lublin 20:0 v/o

2) AWF Biała Podlaska – UM Lublin 117:18 (31:4, 30:4, 33:4, 23:6)
AWF: Bogusz P. (9), Jażdzewska J. (6), Zalewska F. (6), Baran H. (26), Karpiszuk W. (21), Zieniewska K. (10), Zbrodowska I. (5), Adamczyk N. (12), Iwaniuk A. (11), Firske O., Bliźniuk N., Chaliburda A. (11)
UM: Domańska N. (1), Rybak K. (4), Smolewska A., Wojtuń S., Kozłowska M. (9), Kaźmierak M., Oklecińska Ł., Dunder I., Borkowska A., Ciesielska J. (4) Kuo H.

3) KUL Lublin – AWF Biała Podlaska 0:20 v/o

4) 29.03.2021 r. (poniedziałek) godz. 17:30 AWF Biała Podlaska – UM Lublin (hala AWF, ul. Akademicka)

Tabela grupy A: 

Lp. Uczelnia Mecze Kosze +/- Punkty
1. AWF Biała Podlaska 2 137:18 4
2. UM Lublin 2 38:117 3
3. KUL Lublin 2 0:40 0

* - KUL Lublin wycofały się z rozgrywek

 

Grupa B

1) PL Lublin – UMCS Lublin 52:46 (12:12, 18:11, 3:8, 19:15)
PL: Bochen P., Cuch I., Bastrowska O., Ziemoląg B. (14), Sternik K. (1), Nazar A. (16), Surmacz N. (4), Czajkowska A., Michalska M. (4), Dacka A. (13)
UMCS: Duchnowska W. (29), Bołtushawa P. (7), Borkowska A., Dąbrowska A. (4), Harmida N., Bednarczyk K., Gruszczak D. (2), Kowalska W. (2), Owczarzak P., Błaszczak K., Sadowska Z. (2), Mełyczyn R.

2) UP Lublin – UMCS Lublin 9:60 (2:23, 0:14, 5:10, 2:13)
UP: Klimiuk E., Trzeciak A., Rąpata A. (2), Mączyńska P. (5), Kruk D., Lipska P., Szmajdzińska A., Czarkowska G. (2)
UMCS: Borkowska A. (6), Duchnowska W. (27), Bednarczyk K. (2), Bołtushawa P. (8), Dąbrowska A. (3), Harmida N. (2), Gruszczak D. (2), Kowalska W., Owczarzak P. (2), Błaszczak K. (8), Sadowska Z., Mełyczyn R.

3) UP Lublin – PL Lublin 26:61 (5:19, 4:12, 8:13, 9:17)
UP: Klimiuk E. (4), Trzeciak A., Rąpata A. (2), Mączyńska P. (6), Kruk D. (3), Lipska P. (5), Szmajdzińska A. (2), Czarkowska G. (4)
PL: Bochen P. (6), Cuch I. (2), Bastrowska O. (2), Ziemoląg B. (19), Sternik K. (2), Nazar A. (2), Surmacz N. (3), Czajkowska A. (4), Michalska M. (6), Dacka A. (15) 

4) UMCS Lublin - UP Lublin 76:34 (20:7, 18:15, 13:4, 25:8)
UMCS: Gieroba J. (8), Dąbrowska A. (22), Bołtuszawa P. (20), Bednarczyk K. (6), Owczarzak P. (2), Czarnacka J., Saganek J. (6), Sadowska Z. (6), Ksheminskaja A. (6)
UP: Rąpała A. (2), Mączyńska P. (3), Kruk G. (20), Szmajdzińska A., Kowalczuk K. (3), Czarkowska G. (6) 

5) 25.03.2021 r. (czwartek) godz. 20:00 PL Lublin – UP Lublin (hala CS PL, ul. Nadbystrzycka 36)

6) 31.03.2021 r. (środa) godz. 17:00 UMCS Lublin – PL Lublin (hala CKF UMCS, ul. Langiewicza 22)

Tabela grupy B: 

Lp. Uczelnia Mecze Kosze +/- Punkty
1. PL Lublin 2 113:72 4
2. UMCS Lublin 2 106:61 3
3. UP Lublin 2 35:121 2

 

 

Do pobrania:

Komunikat - wyniki rozgrywek w koszykówce K

Komunikat - terminarz fazy pucharowej (cz.2) w koszykówce K

Komunikat - terminarz fazy pucharowej (cz.1) w koszykówce K

Komunikat 45 - terminarz II rundy rozgrywek w koszykówce K

Komunikat 10 - terminarz I rundy rozgrywek w koszykówce K

Zgłoszenie ostateczne (do weryfikacji) - (*doc) (*pdf)

Regulamin techniczny - koszykówka K

Zgłoszenia AMWL

10.05
Lekka Atletyka K i M (do godz. 15:00)
Zgłoszenia na: https://domtel-sport.pl/zgloszenia/ - instrukcja w komunikacie

Komunikaty AMWL

Komunikat 56 - terminarz zawodów w lekkiej atletyce K i M

Komunikat 55 - terminarz II rundy w strzelectwie sportowym (pistolet)

PLANY WZOWIENIA ROZGRYWEK - pobierz kalendarz AMWL

Komunikat 54 - wyniki II rundy w pływaniu K i M (basen 25m)

Komunikat 53 - wyniki II rundy we wspinaczce sportowej K i M

Komunikat 52 - wyniki turnieju drużynowego w badmintonie

Komunikat 51 - terminarz II rundy w biegach przełajowych K i M

Komunikat 50 - terminarz II rundy rozgrywek w piłce ręcznej K

Komunikat 49 - terminarz turnieju finałowego w piłce siatkowej K i M

Klasyfikacja AMWL

1. UMCS Lublin - 432,5 pkt.

2. PL Lublin - 412,5 pkt.

3. UM Lublin - 378 pkt.

4. UP Lublin - 263 pkt.

5. KUL Lublin - 199,5 pkt.

6. WSNS Lublin - 99,5 pkt.

7. LAW Dęblin - 79,5 pkt.

8. AWF Biała Podlaska - 50 pkt.

9. UPZ Zamość - 41,5 pkt.

10. WSSP Lublin - 35 pkt.

11. WSPiA Lublin - 28 pkt.

12. WSEI Lublin - 20 pkt.

13. PSW Biała Podlaska - 10 pkt.

14. PWSZ Chełm - 0 pkt.

SZCZEGÓŁOWE ZESTAWIENIE POBIERZ

Facebook

Youtube

Instagram