Koszykówka Mężczyzn

Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego 2018/2019 w koszykówce mężczyzn zostały podzielone na dwie części - fazę grupową oraz fazę pucharową. W fazie grupowej zespoły grają w dwóch grupach systemem każdy z każdym (mecz + rewanż). Po zakończeniu spotkań w grupach zostanie rozegrana faza pucharowa.

 

Grupa A

1) KUL – WSSP 45:90 (10:28, 12:19, 13:18, 10:25)
KUL: Sady P. (25), Kuroski M. (2), Wilk P. (4), Antoniak R. (2), Syroka P. (1), Grześko D. (4), Marszał Sz. (5), Borucki P., Kubicki T., Suchodolski M. (2).
WSSP: Osiadacz M. (18), Jaśkiewicz M., Markowski D., Piriiev D. (11), Mandaza G. (3), Roldan Moral R. (26), Vera Peiro A. (18), Mondragon Vidal B. (14)

2) UP – KUL 79:49 (24:7, 14;15, 19:11, 22:16)
UP: Czerniak Sz., Sobieraj B. (6), Nawrocki G. (19), Haponiuk J. (2), Czerniak O. (7), Kuśmierz M. (7), Mochol M. (11), Guzowski S. (2), Kandzierski P. (18), Ważny W. (7), Belniak K.
KUL: Lepiarz A. (4), Grześko D., Suchodolski M., Syroka P. (2), Wilk P. (13), Samborski K. (13), Sady P. (9), Kubicki T., Antoniak R. (8), Kuroski M.

3) PL – WSSP 55:84 (13:21, 13:22, 10:18, 19:23)
PL: Własiuk M. (7), Ejsmont J. (2), Dados D. (22), Maksymiuk D., Foryś P. (2), Badurowicz B. (6), Król Sz., Grabowski P. (2), Giemza R., Kania D. (11), Grzęda D. (3)
WSSP: Piriiev D. (8), Roldan Moral R. (22), Mondragon Vidal B. (6), Tosat Bitrian J. (2), Osiadacz M. (8), Markowski D., Buendia C. (15), Mandaza G. (2), Jaśkiewicz M. (5), Rosa M. (4), Vera Peiro A. (12)

4) UP – WSSP 50:76 (6:16, 16:16, 10:26, 18:18)
UP: Czerniak O., Nawrocki G. (16), Guzowski S., Kuśmierz M., Ważny W. (8), Czerniak Sz., Belniak K., Haponiuk J. (4), Mochol M. (10), Kandzierski P. (12), Sobieraj B., Suroż M.
WSSP: Piriiev D. (16), Roldan Moral R. (20), Mondragon Vidal B. (7), Tosat Bitrian J., Osiadacz M. (10), Markowski D. (2), Buendia C. (16), Mandaza G. (2), Jaśkiewicz M., Rosa M. (3), Vera Peiro A.

5) KUL – PL 50:73 (18:17, 7:19, 16:19, 9:18)
KUL: Grześko D., Borucki P., Syroka P. (2), Wilk P. (10), Samborski K. (9), Sady P. (12), Kubicki T. (2), Antoniak R. (10), Marszał Sz. (2), Kuroski M. (1), Lepiarz A. (2)
PL: Własiuk M. (6), Dados D. (13), Foryś P. (6), Kania D. (14), Badurowicz B. (4), Grabowski P. (10), Król Sz. (7), Ejsmont J. (5), Breś J. (8)

6) PL – UP 40:32 (6:5, 11:7, 5:11, 18:9)
PL: Własiuk M. (2), Dados D. (15), Foryś P., Ejsmont J. (4), Grzęda D. (4), Grabowski P. (9), Badurowicz B. (4), Król Sz. (2), Breś J.
UP: Czerniak Sz. (2), Sobieraj B., Nawrocki G. (11), Haponiuk J. (2), Czerniak O. (1), Kuśmierz M., Guzowski S., Kandzierski P. (5), Belniak K., Ważny W. (9), Suroż M. (2)

7) UP - WSSP 75:71 (19:21, 17:20, 22:10, 17:20)
UP:Czerniak Sz., Sobieraj B., Nawrocki G. (14), Czerniak O. (4), Kuśmierz M. (9), Guzowski S., Kandzierski P. (26), Belniak K.(2), Ważny W. (9), Mochol M. (11)
WSSP:Roldan Moral R. (27), Osiadacz M. (9), Markowski D., Mandaza G. (4), Jaśkiewicz M., Rosa M. (8), Komoch P., Piriiev D. (11), Wenyika D. (2), Vidal B. M. (10)

8) PL – KUL 70:35 (20:11, 18:6, 16:9, 16:9)
PL: Dados D. (22), Badurowicz B. (8), Grabowski P. (12), Król Sz. (1), Ejsmont J. (2), Własiuk M. (7), Grzęda D. (7), Foryś P. (5), Breś J. (6)
KUL: Lepiarz A. (3), Czajkowski M., Grześko D. (2), Suchodolski M., Kuroski M., Syroka P. (2), Wilk P. (1), Samborski K. (13), Sady T. (12), Kubicki T., Antoniak R. (2), Marszał Sz.

9) KUL – UP 63:78 (15:22, 11:26, 18:17, 19:18)
KUL: Czajkowski M., Grześko D. (2), Suchodolski M., Borucki P., Wilk P. (18), Samborski K. (26), Sady P. (4), Kubicki T. (6), Kuroski M. (7)
UP: Sobieraj B. (4), Nawrocki G. (27), Czerniak S. (4), Czerniak O. (4), Guzowski S., Kandzierski P. (27), Kuśmierz M. (10), Belniak K. (2)
 

10) PL – WSSP 46:74 (6:18, 9:14, 11:20, 20:22)
PL: Dados D. (19), Badurowicz B. (4), Grabowski P. (10), Król Sz. (3), Ejsmont J. (6), Własiuk M. (2), Grzęda D. (2), Breś J., Foryś P.
WSSP: Kumoch P. (6), Piriiev D. (21), Morillas A. J. (2), Wiznyika D., Vidal B. M. (18), Osiadacz M. (15), Markowski D., Mandaza G., Jaśkiewicz M. (2), Rosa M. (9)

11) KUL – WSSP 37:68 (6:21, 13:19, 12:14, 6:14)
KUL: Lepiarz A., Grześko D. (4), Suchodolski M. (8), Syroka P. (8), Wilk R. (2), Samborski K. (10), Sady P., Kubicki T., Marszał Sz. (4), Kuroski M. (1)
WSSP: Piriiev D. (20), Roldan Moral R. (29), Wenyika D., Mondragon Vidal B. (3), Morillas A. (4), Mandaza G. (2), Jaśkiewicz M., Rosa M. (10)

12) 27.03.2019 r. (środa) godz. 18:30 UP – PL (hala CS-R UP, ul. Głęboka 31)

 

 Miejsce   Uczelnia   Mecze   Punkty   Kosze +/- 
1.   WSSP Lublin 5 9 395:271
2. PL Lublin  5 8 284:275
3. UP Lublin 5 8 314:299
4. KUL Lublin 5 5 242:390

 

Grupa B

1) AWF Biała Podl. – UMCS 42:79 (14:19, 7:20, 5:14, 16:26)
AWF: Rejek A., Staszak I. (3), Wojtysiak P. (13), Surma B. (11), Zdybel Sz., Klucz S., Adamski S. (4), Czaplicki M. (11)
UMCS: Wydra P. (17), Strzałkowski Sz. (2), Jaworski Sz. (6), Sobiech J. (11), Sobiech J. (11), Nycz B. (29), Grądzki B. (5), Waniewski K. (7)

2) UM – LAW Dęblin 38:37 (11:15, 7:7, 14:10, 6:5)
UM: Górski R., Wang Yen-Hsiang, Szpejankowski M., Gędek A. (11), Pokorski P. (6), Ćwiek M., Chiang Bo Yan, Margazyn A. (2), Sorn B. (13), Wilczyński M. (3), Walkowicz P. (3)
LAW: Konieczka Sz. (2), Gielata D. (12), Śmigielski Ł. (11), Wtykło M. (6), Górszczyk M., Satkowski W. (6), Motylewski T., Przybyła P.

3) UMCS – LAW Dęblin 0:20 (vo)

4) AWF Biała Podl. – UM 75:51 (17:9, 22:12, 20:14, 16:16)
AWF BP: Rejek A., Staszak I. (2), Wojtysiak P. (23), Surma B. (2), Zdybel Sz. (1), Klucz S. (2), Wereski P., Adamski S. (23), Czaplicki M. (19).
UM: Wang Yen-Hsiang, Szpejankowski M., Gędek A. (18), Pokorski P. (5), Ćwiek M., Kozera P. (3), Juan Cheng-En, Margazyn A. (5), Sorn B. (16), Wilczyński M. (4), Wilkowicz W.

5) AWF Biała Podl. – LAW Dęblin 60:34 (10:0, 16:10, 18:10, 16:14)
AWF BP: Rejek A., Staszak I. (4), Wojtysiak P. (13), Surma B. (9), Zdybel Sz. (2), Klucz S. (4), Wereski P., Adamski S. (16), Czaplicki M. (9).
LAW: Wierzbicki B., Krasnoborski P., Motylewski T. (3), Konieczka Sz., Gielata D. (14), Satkowski W. (5), Boniecki M. (1), Śmigielski Ł. (5), Wtykło M. (1)

6) UMCS – UM 75:40 (24:11, 12:11, 12:10, 27:6)
UMCS: Wydra P. (15), Strzałkowski Sz. (8), Jaworski Sz. (6), Sobiech J. (19), Nycz B. (12), Waniewski K. (11), Grądzki B. (4)
UM: Wang Yen-Hsiang, Margazyn A. (2), Juan Cheng-En, Gędek A. (10), Pokorski P. (8), Ćwiek M. (2), Wilkowicz W. (4), Chiang Bo Yan (2), Sorn B. (4), Walkowicz P. (8)

7) AWF BP – LAW Dęblin 51:48 (17:12, 14:14, 14:9, 6:13)
AWF BP: Rejek A. (3), Staszak I. (4), Wojtysiak P. (13), Surma B. (6), Zdybel Sz. (2), Klucz S. (2), Czaplicki M. (21)
LAW: Wierzbicki B. (5), Krasnoborski P., Gielata D. (24), Satkowski W. (2), Przybysz P. (7), Górszczyk M., Motylewski T., Wtykło M. (1), Konieczka Sz. (2), Wardeński M. (7)

8) UM - UMCS 31:100 (9:23, 4:18, 3:25, 15:34)
UM: Wang Yen-Hsiang (3), Margazyn A., Juan Cheng-En (3), Gędek A. (9), Pokorski P. (4), Ćwiek M. (2), Wilkowicz W. (2), Chiang Bo Yan (2), Sorn B. (2), Wilczyński M. (2), Szpejankowski M. (2)
UMCS: Strzałkowski Sz. (8), Jaworski Sz. (22), Sobiech J. (23), Nycz B. (7), Waniewski K. (12), Grądzki B. (10), Uniłowski S. (9), Łoś K. (2), Dzioba (4), Matysek W. (3). 

9) UMCS - AWF 75:51 (16:10, 10:12, 30:17, 19:12)
UMCS: Wydra P. (3), Strzałkowski S. (8), Uniłowski M. (8), Sobiech J. (16), Nycz B. (13), Łoś K. (9), Waniewski K. (6), Grądzki B. (4), Dzioba B. (8), Matysek W.
AWF: Rejek A., Staszak I. (10), Wojtysiak P., Surma B. (2), Zdybel S. (2), Klucz S. (2), Adamski S. (22), Czaplicki M. (13)

10) UM – LAW Dęblin  26:48  (7:14, 11:8, 2:18, 6:8) 
UM: Gędek A. (5), Szpejankowski M. (4), Margazyn A. (8), Walkowicz P. (5), Wilkowicz W. (2), Wang Yen-Hsiang, Chiang Bo Yan, Wilczyński M. (2),  Juan Cheng-En, Ćwiek M. 
Dęblin: Wtykło M., Konieczka Sz. (2), Wierzbicki B. (2), Krasnoborski P. (2), Gielata D. (31), Satkowski W., Przybysz P. (3), Górszczyk M., Motylewski, Wardeński M. (8). 

11) UMCS - LAW Dęblin 93:38 (27:6, 16:8, 26:7, 24:17)
UMCS: Wydra P.(7), Jaworski S.(15), Strzałkowski S.(1), Uniłowski M.(6), Sobiech J.(23), Nycz B.(25), Łoś K.(1), Waniewski K.(7), Grądzki B.(3), Dzioba B.(2), Matyszek W.(3)
LAW Dęblin: Wtykło M., Konieczka S.(2), Wierzbicki B.(3), Krasnoborski P., Gielata D.(20), Satkowski W., Przybysz P.(3), Górszczyk M., Motylewski T.(2), Wardeński M.(8)

12) 27.03.2019 r. (środa) godz. 18:30 UM – AWF BP (hala UM, ul. Chodźki 15)

 

 Miejsce   Uczelnia   Mecze   Punkty   Kosze +/- 
1.  UMCS Lublin  5  8   329:184 
2.   AWF Biała Podl. 5 8 279:287
3. LAW Dęblin 5 8 187:175
4. UM Lublin 5 6 186:335

 

Do pobrania: 

Komunikat - pełne wyniki rozgrywek w koszykówce M

Komunikat - terminarz fazy pucharowej (cz.2) w koszykówce M

Komunikat - terminarz fazy pucharowej (cz.1) w koszykówce M

Komunikat 47 - terminarz II rundy rozgrywek w koszykówce M

Komunikat 3c - terminarz I rundy rozgrywek w koszykówce M - aktualizacja (UMCS-UM)

Komunikat 3b - terminarz I rundy rozgrywek w koszykówce M - aktualizacja (UMCS-LAW)

Komunikat 3a - terminarz I rundy rozgrywek w koszykówce M - aktualizacja (PL-UP)

Komunikat 3 - terminarz I rundy rozgrywek w koszykówce M

Regulamin techniczny - koszykówka M

Zgłoszenia AMWL

27.03
Wspinaczka sportowa K i M (bouldering)
Zgłoszenia na: cwkotlownia@gmail.com
11.04
Kolarstwo górskie K i M
Zgłoszenia na: jakub.kankowski@azs.lublin.pl

Komunikaty AMWL

Komunikat 64 - terminarz zawodów w kolarstwie górskim K i M

Komunikat 63 - terminarz II rundy we wspinaczce sportowej K i M (bouldering)

Komunikat 62 - wyniki II rundy w ergometrze wioślarskim K i M (1000m)

Komunikat 61 - wyniki turnieju drużynowego w badmintonie

Komunikat 60 - wyniki II rundy biegów przełajowych K i M

Komunikat 59 - terminarz rozgrywek w piłce nożnej M

Komunikat 58 - terminarz fazy pucharowej (cz.2) w piłce siatkowej M

Komunikat 57 - terminarz fazy pucharowej (cz.2) w piłce siatkowej K

Komunikat 56 - wyniki II rundy w pływaniu K i M (basen 25m)

Komunikat 55 - wyniki turnieju indywidualnego w szachach błyskawicznych

Klasyfikacja AMWL

1. UMCS Lublin - 418,5 pkt.

2. Politechnika Lubelska - 350 pkt.

3. UM Lublin - 334,5 pkt.

4. UP Lublin - 306,5 pkt.

5. KUL Lublin - 255,5 pkt.

6. WSNS Lublin - 152,5 pkt.

7. PWSZ Chełm - 109 pkt.

8. WSSP Lublin - 90,5 pkt.

9. LAW Dęblin - 70 pkt.

10. PWSZ Zamość - 48,5 pkt.

11. PSW Biała Podlaska - 39 pkt.

12. AWF Biała Podlaska - 29 pkt.

13. WSEI Lublin - 8 pkt.

14. WSPiA Lublin - 6 pkt.

Facebook

Youtube

Instagram