Piłka ręczna Kobiet

Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego 2018/2019 w piłce ręcznej kobiet zostały podzielone na dwie części - eliminacje oraz fazę finałową. W eliminacjach zespoły grają w jednej grupie systemem każdy z każdym (mecz + rewanż). Po zakończeniu spotkań eliminacyjnych zostanie rozegrana faza finałowa.

 

Turniej eliminacyjny:
E1) UP Lublin – Politechnika Lubelska 16:1 (7:1)
UP: Kapusta A., Nowak A.(4), Maciąg J.(1), Musur K.(1), Jeziorek B.(3), Panasiuk P., Grabowska K., Mączyńska P., Rossa A.(7)
PL: Cydejko K., Wyskokińska S., Pomagruk W., Foryt A.(1), Golonka W., Mańkowska W., Zybała J., Miś D., Frąk K., Pawłasek M., Grabińska N., Boratyńska K., Pawełczuk K.

E2) KUL Lublin – Politechnika Lubelska 14:12 (9:4)
KUL: Koczkodaj D., Kwapisiewicz P., Kijewska-Banasik D. (1), Purc E., Stępień L., Marcjan N. (4), Struszkowska Z., Burzak K. (5), Tetelewska M. (3), Krupa G. (1).
PL: Cydejko K., Wysokińska S., Foryt A. (3), Golonka W. (1), Mańkowska S. (4), Zybała J., Miś D., Frąk K., Pawłasek M., Grabińska M., Boratyńska K. (1), Pawełczuk K. (3), Pustovit L.

E3) UP Lublin – KUL Lublin 19:8 (8:3)
UP: Kapusta A., Nowak A.(8), Maciąg J., Musur K.(2), Jeziorek B.(3), Panasiuk P.(2), Grabowska K., Mączyńska P., Rossa A.(4)
KUL: Koczkodaj D., Skoczeń A., Kijewska-Banasik D. (1), Purc E., Stępień L.(3), Marcjan N. (2), Stryszkowska Z., Burzak K. (1), Tetelewska M. (1), Krupa G.

Runda zasadnicza:

1) UMCS Lublin - WSSP Lublin 9:14 (7:7)
UMCS: Nóżka M., Gruszecka K., Madejczyk A., Szempruch A., Ziętek A. (2), Suszek K. (2), Szyszkowska P. (4), Kosiorek M. (1), Kazana S.
WSSP: Januchta A., Łabuda A. (1), Nocuń D. (3), Grec M. (1), Majerek M. (3), Rosiak A. (2), Repelewska K. (4), Matysik S., Szarawaga J.

 

Do pobrania:

Komunikat - pełne wyniki rozgrywek w piłce ręcznej K

Komunikat - terminarz fazy finałowej w piłce ręcznej K

Komunikat - terminarz II rundy rozgrywek w piłce ręcznej K

Komunikat 9c - terminarz I rundy rozgrywek w piłce ręcznej K - aktualizacja (UP-KUL)

Komunikat 9b - terminarz I rundy rozgrywek w piłce ręcznej K - aktualizacja (UMCS-WSSP) 

Komunikat 9a - terminarz I rundy rozgrywek w piłce ręcznej K - aktualizacja (UP-KUL) 

Komunikat 9 - terminarz I rundy rozgrywek w piłce ręcznej K

Regulamin techniczny - piłka ręczna K

Zgłoszenia AMWL

27.03
Wspinaczka sportowa K i M (bouldering)
Zgłoszenia na: cwkotlownia@gmail.com
11.04
Kolarstwo górskie K i M
Zgłoszenia na: jakub.kankowski@azs.lublin.pl

Komunikaty AMWL

Komunikat 64 - terminarz zawodów w kolarstwie górskim K i M

Komunikat 63 - terminarz II rundy we wspinaczce sportowej K i M (bouldering)

Komunikat 62 - wyniki II rundy w ergometrze wioślarskim K i M (1000m)

Komunikat 61 - wyniki turnieju drużynowego w badmintonie

Komunikat 60 - wyniki II rundy biegów przełajowych K i M

Komunikat 59 - terminarz rozgrywek w piłce nożnej M

Komunikat 58 - terminarz fazy pucharowej (cz.2) w piłce siatkowej M

Komunikat 57 - terminarz fazy pucharowej (cz.2) w piłce siatkowej K

Komunikat 56 - wyniki II rundy w pływaniu K i M (basen 25m)

Komunikat 55 - wyniki turnieju indywidualnego w szachach błyskawicznych

Klasyfikacja AMWL

1. UMCS Lublin - 418,5 pkt.

2. Politechnika Lubelska - 350 pkt.

3. UM Lublin - 334,5 pkt.

4. UP Lublin - 306,5 pkt.

5. KUL Lublin - 255,5 pkt.

6. WSNS Lublin - 152,5 pkt.

7. PWSZ Chełm - 109 pkt.

8. WSSP Lublin - 90,5 pkt.

9. LAW Dęblin - 70 pkt.

10. PWSZ Zamość - 48,5 pkt.

11. PSW Biała Podlaska - 39 pkt.

12. AWF Biała Podlaska - 29 pkt.

13. WSEI Lublin - 8 pkt.

14. WSPiA Lublin - 6 pkt.

Facebook

Youtube

Instagram