Piłka ręczna Mężczyzn

Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego 2018/2019 w piłce ręcznej mężczyzn zostały podzielone na dwie części - fazę grupową oraz fazę pucharową. W fazie grupowej zespoły grają w dwóch grupach systemem każdy z każdym (mecz + rewanż). Po zakończeniu spotkań w grupach zostanie rozegrana faza pucharowa.

 

Grupa A

1) UMCS Lublin – UP Lublin 17:11 (6:6)
UMCS: Pawelczuk P. (2), Nowak S. (1), Rogala K. (6), Muszyński C. (3), Świąder B., Drozd M. (3), Pałkiewicz K., Kijak D.
UP: Zięba P., Działa J. (1), Kołodziej M., Gawron Ł., Serafin M. (5), Borkusewicz P., Wójcik P., Wisznicki P., Albiniak R. (1), Słowiński J. (1), Zbiciak M. (2), Graboś Ł. (1)

2) KUL Lublin – UMCS Lublin 10:24 (2:13)
KUL: Wałek M., Pacocha J. (2), Cichoń D. (2), Kozłowski E., Szuwalski Sz. (2), Szuwalski R. (1), Przepiórka P. (2), Gorczyca M., Kondej P., Staniaszek H. (1)
UMCS: Pałkiewicz K., Pawelczuk P. (7), Nowak S., Rogala K. (4), Muszyński C. (7), Świąder B. (5), Drozd M. (1), Kijak D.

3) UP Lublin – KUL Lublin 24:12 (11:5)
UP: Zięba P. (1), Wisznicki P., Serafin M. (4), Borkusewicz P., Wójcik P., Albiniak R. (1), Graboś Ł. (2), Słowiński J. (8), Zbiciak M., Wicik P. (7), Kołodziej M. (1)
KUL: Wałek M., Pacocha J. (5), Cichoń D., Szuwalski Sz., Szuwalski R., Przepiórka P. (5), Gorczyca M., Kondej P., Staniaszek H. (2)

4) UMCS - KUL 24:13 (12:4)
UMCS: Pałkiewicz K., Brodziak J. (5), Rogala K. (6), Drozd M. (7), Nowak S. (3), Świąder B. (3)
KUL: Wałek M., Pacocha J. (3), Cichoń D. (1), Szuwalski Sz. (7), Przepiórka P. (1), Gorczyca M., Rugała K., Staniaszek H. (1)

5)  UP Lublin – UMCS Lublin 17:20 (4:11)

UP: Zięba P., Wisznicki P. (3), Serafin M. (3), Borkusewicz P., Wójcik P., Albiniak R. (1), Graboś Ł. (2), Słowiński J. (2), Zbiciak M. (1), Kołodziej M, Działa J. (2), Sykut M. (3), Wójcik M., Kołodziej C.

UMCS: Pałkiewicz K., Drozd M. (3), Nowak S. (2), Świąder B. (3), Pawelczuk P. (3), Muszyński C. (4), Bernat K. (5) 

6) 26.03.2019 r. (wt.) godz. 20:30 KUL Lublin – UP Lublin (hala KUL, ul. Konstantynów 1G)

 Miejsce   Uczelnie   Mecze   Punkty   Bramki +/- 
1.  UMCS Lublin  2 6 41:21
2. UP Lublin 2 3 35:29
3. KUL Lublin 2 0 22:48


Grupa B

1) UM Lublin – Politechnika Lubelska 15:22 (6:9)
UM: Heromiński G., Fila W. (2), Niziołek J. (3), Skowronek B., Wiśniewski P., Czop M., Rzepka K., Seredyński T. (2), Hader M. (4), Stec Sz. (4), Kołodziej W., Czajka M., Sygacz O., Jawoszek P., Gajecki K., Continisio A.
PL: Włada D. (4), Baran B., Urbaś B., Sobiesiak J. (4), Kuranda F., Świątek Sz., Łukasik H., Burek D. (4), Wielgus G. (1), Makowski P., Suski M. (4), Jurek J., Majewski O. (1), Depta M. (3), Stachowicz J. (1), Bochenko W.

2) PWSZ Zamość – Politechnika Lubelska 19:22 (8:12)
PWSZ: Wnuk W. (4), Bigos K. (6), Michnowicz Ł., Smoliński M., Daniluk M. (1), Bąk R., Teterycz K., Radwański I. (3), Misalski B. (5)
PL: Włada D. (1), Sałach T. (4), Gałaszkiewicz P. (5), Baran B., Sobiesiak J., Świątek Sz., Łukasik H. (2), Burek D. (2), Wielgus G., Makowski P., Suski M. (2), Jurek J., Majewski O., Depta M. (3), Bochenko W. (3)

3) UM Lublin – PWSZ Zamość 23:20 (10:8)
UM: Heromiński G., Niziołek J. (3), Skowronek B. (3), Wiśniewski P., Czop M., Rzepka K. (2), Seredyński T. (5), Hader M. (3), Stec Sz. (5), Kołodziej W., Czajka M., Sygacz O., Jawoszek P. (2), Gajecki K., Continisio A.
PWSZ: Adamczuk A., Wnuk W. (2), Bigos K. (8), Daniluk M., Bąk R., Teterycz K. (5), Radwański I. (1), Misalski B. (4)

4) Politechnika Lubelska – PWSZ Zamość 26:27 (14:15)
PL: Włada D. (2), Sałach T. (5), Gałaszkiewicz P. (5), Pawliszyn K., Kołodziejczyk K., Świątek Sz., Łukasik H. (1), Burek D. (2), Sobiesiak J. (3), Wielgus G., Makowski P. (1), Suski M. (4), Stachowicz J., Majewski O., Depta M. (2), Bochenko W. (1)
PWSZ: Adamczuk A. (3), Bigos K. (9), Smoliński M., Wnuk W. (3), Daniluk M., Bąk R., Teterycz K. (6), Misalski B. (5), Radwański I. (1)

5) PWSZ Zamość – UM Lublin 20:19 (10:10)
PWSZ: Adamczuk A. (5), Smoliński M. (1), Bigos K. (5), Teterycz K. (3), Wnuk W., Bąk R., Misalski B. (3), Radwański I. (3)
UM: Heromiński G., Cintinisio A., Jawoszek P. (2), Niziołek J. (2), Skowronek B. (3), Wiśniewski P., Rzepka K. (4), Seredyński T. (3), Hader M. (3), Stec Sz. (2), Kołodziej W., Sygacz O., Czajka M., Gajecki K.

6) UM Lublin – Politechnika Lubelska 14:15 (6:6)
UM: Heromiński G., Cintinisio A., Jawoszek P., Niziołek J. (1), Skowronek B., Wiśniewski P., Rzepka K. (4), Seredyński T. (1), Hader M. (2), Stec Sz. (4), Kołodziej W., Sygacz O., Czajka M (2)., Gajecki K
PL: Pawliszyn K., Włada D., Urbaś B. (1), Sobiesiak J. (2), Kołodziejczyk K., Świątek Sz., Łukasik H., Burek D. (1), Wielgus G.(3), Makowski P., Suski M. (3), Majewski O.(1), Depta M. (2), Bochenko W. (2)

 Miejsce   Uczelnie   Mecze   Punkty   Bramki +/- 
1.  Politechnika Lubelska  4 9 85:75
2. PWSZ Zamość 4 6 86:90
3. UM Lublin 4 3 71:77


 

Do pobrania:

Komunikat - pełne wyniki rozgrywek w piłce ręcznej M

Komunikat - terminarz fazy pucharowej (cz.2) w piłce ręcznej M

Komunikat - terminarz fazy pucharowej (cz.1) w piłce ręcznej M

Komunikat 41 - terminarz II rundy rozgrywek w piłce ręcznej M

Komunikat 8 - terminarz I rundy rozgrywek w piłce ręcznej M

Regulamin techniczny - piłka ręczna M

Zgłoszenia AMWL

27.03
Wspinaczka sportowa K i M (bouldering)
Zgłoszenia na: cwkotlownia@gmail.com
11.04
Kolarstwo górskie K i M
Zgłoszenia na: jakub.kankowski@azs.lublin.pl

Komunikaty AMWL

Komunikat 64 - terminarz zawodów w kolarstwie górskim K i M

Komunikat 63 - terminarz II rundy we wspinaczce sportowej K i M (bouldering)

Komunikat 62 - wyniki II rundy w ergometrze wioślarskim K i M (1000m)

Komunikat 61 - wyniki turnieju drużynowego w badmintonie

Komunikat 60 - wyniki II rundy biegów przełajowych K i M

Komunikat 59 - terminarz rozgrywek w piłce nożnej M

Komunikat 58 - terminarz fazy pucharowej (cz.2) w piłce siatkowej M

Komunikat 57 - terminarz fazy pucharowej (cz.2) w piłce siatkowej K

Komunikat 56 - wyniki II rundy w pływaniu K i M (basen 25m)

Komunikat 55 - wyniki turnieju indywidualnego w szachach błyskawicznych

Klasyfikacja AMWL

1. UMCS Lublin - 418,5 pkt.

2. Politechnika Lubelska - 350 pkt.

3. UM Lublin - 334,5 pkt.

4. UP Lublin - 306,5 pkt.

5. KUL Lublin - 255,5 pkt.

6. WSNS Lublin - 152,5 pkt.

7. PWSZ Chełm - 109 pkt.

8. WSSP Lublin - 90,5 pkt.

9. LAW Dęblin - 70 pkt.

10. PWSZ Zamość - 48,5 pkt.

11. PSW Biała Podlaska - 39 pkt.

12. AWF Biała Podlaska - 29 pkt.

13. WSEI Lublin - 8 pkt.

14. WSPiA Lublin - 6 pkt.

Facebook

Youtube

Instagram