Piłka siatkowa Kobiet

Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego 2018/2019 w piłce siatkowej kobiet zostały podzielone na dwie części - fazę grupową oraz fazę pucharową. W fazie grupowej zespoły grają w dwóch grupach systemem każdy z każdym (mecz + rewanż). Po zakończeniu spotkań w grupach zostanie rozegrana faza pucharowa.

 

Mecz o 1 miejsce

UMCS Lublin - Politechnika Lubelska 2:0 (25:21, 25:17)
UMCS: Abel M., Drozda K., Borsuk M., Chruściel N., Krysiak G., Kępka P., Gieroba N., Konop P., Obszyńska S., Kłuś P., Nowak P., Karpiuk K., Urbańska Z., Kowalska W.
PL: Płoch A., Mileszczyk W., Kapeluszna E., Doluk E., Ligienza K., Kuzawińska D., Jaworska A., Wyroślak N., Buryło A., Łobejko K., Woźniak A., Czajkowska A., Bogdańska K.

Mecz o 3 miejsce

KUL Lublin – UM Lublin 0:2 (12:25, 18:25)
KUL: Kochańska P., Tłustochowicz Z., Zalewska M., Beda A., Strzałkowska E., Kłeczek K., Kwapisiewicz P., Stryszowska Z., Namielska K., Szczerbaty A., Stachyra K.
UM: Kisiel W., Szostak B., Romaniuk A., Statuch S., Piech M., Strzeszewska K., Frączek M., Pietrzyk N., Wargocka A., Brus P., Jasińska M., Zaręba M., Czerwonka M., Kosz K.

 

Półfinał 1

UMCS Lublin - KUL Lublin 2:0 (25:10, 25:12)
UMCS: Drozda K., Borsuk M., Chruściel N., Krzysiak G., Gieroba N., Konop P.,  Obszyńska S., Karpiuk K., Nowak P., Romaniuk A., Urbańska Z., Kłuś P., Kępka P.
KUL: Kochańska P., Zalewska M., Kwapisiewicz P., Beda A., Strzałkowska E., Kłeczek K.,  Stryszowska Z., Namielska K., Szczerbaty A., Stawowska J.

Półfinał 2
UM Lublin – Polit. Lubelska 1:2 ( 21:25, 25:23, 13:15)

UM: Kisiel W., Szostak B., Statuch S., Piech M., Wargocka A., Romaniuk A., Frączek M., Pietrzyk N., Strzeszewska K., Brus D., Jasińska M., Zaręba M., Czerwonka M., Kosz K..

PL: Płoch A., Kapeluszna E., Mileszczyk W., Ligienza K., Kuzawińska D., Lipska D., Białopiotrowicz M., Jaworska A., Wyroślak N., Łobejko K., Woźniak A., Bogdańska K.

Mecz o 5 miejsce
UP Lublin – AWF Biała Podl. 2:0 (vo)

 

Grupa A
A1) UM Lublin – UP Lublin 2:0 (25:21, 25:14)
UM: Wargocka A., Kosz K., Strzeszewska K., Kisiel W., Szostak B., Piech M., Romaniuk A., Statuch S., Frączek M., Pietrzyk N., Brus P., Jasińska N., Zaręba N., Czerwonka N.
UP: Jabłońska E, Czarnowska K., Kiersnowska K., Kuduk B., Dudziak P., Wereska K., Piech N., Kapusta A., Martyna M., Langosz S., Pokój W., Dmowska A., Kotleszka K., Międzina K.

A2) UP Lublin – KUL Lublin 2:0 (25:16, 25:16)
UP: Jabłońska E., Czarnowska K., Kuduk B., Dudziak P., Wereska K., Piech M., Kapusta A., Martyna M., Langosz S., Pokój W., Dmowska A., Kotleszka K., Międzina K.
KUL: Kwąpsiewicz P., Knuth P., Szczerbaty A., Gamała W., Beda A., Marcjan N., Kłeczek K., Strzałkowska E., Stryszowska R., Namielska K., Skoczeń A., Sawczuk A., Knuth N.

A3) UM Lublin – KUL Lublin 2:0 (25:20, 25:18)
UM: Kosz K., Strzeszewska K., Kisiel W., Szostak B., Piech M., Romaniuk A., Statuch S., Frączek M., Brus P., Jasińska M., Zaręba M., Czerwonka M.
KUL: Stachura K., Kwąpsiewicz P., Knuth P., Szczerbaty A., Gamała W., Beda A., Marcjan N., Kłeczek K., Strzałkowska E., Namielska K., Skoczeń A., Sawczuk A., Knuth N., Tłustochowicz Z., Zalewska M.

A4) KUL Lublin – UM Lublin 2:1 (15:25, 25:23, 15:8)
KUL: Stachyra K., Strzałkowska E., Gamała W. Stawowska J., Kwąpsiewicz P., Tłustochowicz Z., Kłeczek K., Beda A., Stryszowska A., Namielska K., Szczerbaty A., Sawczuk A.
UM: Kisiel W., Szostak B., Piech M., Romaniuk A., Frączek M., Pietrzyk M., Strzeszewska K., Jasińska M., Czerwonka M., Kosz K.

A5) UP Lublin - KUL Lublin 1:2 (28:26, 17:25, 7:15)
UP: Jabłońska E., Kiersnowska K., Czarnowska K., Kuduk B., Dudziak P., Wereska K., Piech M., Kapusta A., Martyna M., Langosz S., Pokój W., Dmowska A., Kotleszka K., Międzina K.
KUL: Stawowska J., Kwąpsiewicz P., Tłustochowicz Z., Marcjan N., Gamała W., Zalewska M., Kłeczek K., Beda A., Namelska K., Szczerbaty A., Sawczuk A.,

A6) UP Lublin – UM Lublin 0:2 (16:25, 17:25)
UP: Jabłońska E., Kiersnowska K., Czarnowska K., Kuduk B., Dudziak P., Wereska K., Piech M., Kapusta A., Martyna M., Pokój W., Dmowska A., Kotleszka K., Międzina K.
UM: Kisiel W., Romaniuk A., Frączek M., Jasińska M., Czerwonka M., Statuch S., Marczak A., Wargocka A., Brus P., Zaręba M.

Tabela grupy A

Miejsce Uczelnia Mecze Punkty Sety
1 UM Lublin 4 7 7:2
2 KUL Lublin 4 6 4:6
3 UP Lublin 4 5 3:6

 

Grupa B
B1) Polit. Lubelska – AWF Biała Podl. 2:0 (25:17, 25:18)
PL: Lipska D., Płoch A., Doluk E., Ligienza K., Jaworska A., Mileszczyk W., Wyroślak N., Białopiotrowicz M., Kapeluszna E., Kuzawińska D., Łobejko K., Bogdańska K.
AWF BP: Sołomacha N., Walczuk M., Choina A., Miszkiniuk M., Kryńska K., Flasińska A., Duma Z., Stokłosa K., Rokicka W., Winek N., Łępicka K., Sokołowska N., Zubiel J.

B2) UMCS Lublin – WSNS Lublin 2:0 (25:6, 25:6)
UMCS: Krzysiak G., Jarosińska I., Chruściel N., Gieroba N., Konop P., Obszyńska S., Karpiuk K., Nowak P., Bryła P., Urbańska Z., Kępka P.
WSNS: Starek A., Tomaszewska K., Rebizant J., Ławik M., Skoczeń A., Usień A., Krawczyk I.

B3) UMCS Lublin - Polit. Lubelska 2:0 (25:17, 25:13)
UMCS: Krzysiak G., Jarosińska I., Chruściel N., Bryła P., Gieroba N., Konop P., Obszyńska S., Kłuś P., Karpiuk K., Urbańska Z.
PL: Lipska D., Płoch A., Ligienza K., Bogdańska K., Jaworska A., Mielszyk W., Wyroślak N., Białopiotrowicz M., KrzewińskaD., Czajkowska A., Kobejko K.

B4) AWF Biała Podl. – WSNS Lublin 2:0 (vo)

B5) UMCS Lublin - WSNS 2:0 (25:9, 25:7)
UMCS: Borsuk M., Czarnowska J., Suchostowska Z., Żydziak W., Kryńska I., Romaniuk A., Bober K., Kowalska W., Abel M., Karczmarczyk M., Suracka N., Nowak P., Drozda K., Rynn D.
WSNS: Krawczyk I., Usień A., Serafin K., Tomaszewska K., Pizoń W., Starek A., Skoczeń A., Ławnik M., Grabowska K.

B6) AWF Biała Podl. – UMCS Lublin 0:2 (13:25, 13:25)
AWF BP: Sołomacha N., Walczuk M., Choina A., Miszkiniuk M., Kryńska K., Flasińska A., Duma Z., Stokłosa K., Rokicka W., Winek N., Łępicka K., Sokołowska N., Zubiel J.
UMCS: Krzysiak G., Jarosińska I., Chruściel N., Gieroba N., Konop P., Obszyńska S., Karpiuk K., Bryła P., Urbańska Z., Kępka P., Kłuś P.

B7) Polit. Lubelska – WSNS Lublin 2:0 (vo)

B8) AWF Biała Podl. – Polit. Lubelska 2:1 (20:25, 25:18, 16:14)
AWF BP: Sołomacha N., Walczuk M., Choina A., Miszkiniuk M., Kryńska K., Flasińska A., Duma Z., Stokłosa K., Rokicka W., Winek N., Sokołowska N., Zubiel J.
PL: Kuzawińska D., Ligienza K., Jaworska A., Mileszczyk W., Wyroślak N., Woźniak A., Czajkowska A., Łobejko K.

B9) UMCS Lublin – AWF Biała Podlaska 2:0 (25:15, 25:21)
UMCS: Jarosińska J., Chruściel N., Krzysiak G., Gieroba N.,  Konop P., Obszyńska S., Karpiuk K., Urbańska Z., Bryła P., Kłuś P.
AWF BP: Sołomocha N., Walczuk M., Choina A., Miszkiniuk M., Kryńska K., Flasińska A., Duma Z., Stokłosa K., Rokicka W., Winek N., Łępicka K., Sokołowska N., Zubiel J.

B10) Polit. Lubelska – WSNS Lublin 2:0 (25:6, 25:7)
PL: Lipska D., Kapeluszna E., Kuzawińska D., Ligienza K., Jaworska A., Mileszczyk W., Białopiotrowicz M., Woźniak A.
WSNS: Tomaszewska K., Ławnik M., Serafin K., Usień A., Krawczyk I., Starek A., Skoczeń A.

B11) Polit. Lubelska – UMCS Lublin 2:0 (25:17, 25:17)
PL: Kapeluszna E., Doluk E., Kuzawińska D., Ligienza K., Jaworska A., Mileszczyk W., Wyroślak N., Białopiotrowicz M., Woźniak A., Czajkowska A., Łobejko K., Bogdańska K.
UMCS: Borsuk M., Czarnowska J., Romaniuk A., Żydziak W., Kowalska W., Nowak P., Lisowska A., Drozda K.

B12) AWF Biała Podl. – WSNS Lublin 2:0 (25:2, 25:9)
AWF BP: Sołomocha N., Walczuk M., Choina A., Miszkiniuk M., Kryńska K., Flasińska A., Duma Z., Stokłosa K., Rokicka W., Winek N., Sokołowska N., Zubiel J.
WSNS: Tomaszewska K., Ławnik M., Serafin K., Usień A., Krawczyk I., Starek A., Skoczeń A.

Tabela grupy B

Miejsce Uczelnia Mecze Punkty Sety
1 UMCS Lublin 6 11 10:2
2 Polit. Lubelska 6 10 9:4
3 AWF Biała Podl. 6 9 6:7
4 WSNS Lublin 6 4 0:12

 

Do pobrania:

Komunikat - pełne wyniki rozgrywek w piłce siatkowej K

Komunikat 57 - terminarz fazy pucharowej (cz.2) w piłce siatkowej K

Komunikat 49 - terminarz fazy pucharowej (cz.1) w piłce siatkowej K

Komunikat 5a - terminarz fazy grupowej w piłce siatkowej K - aktualizacja (UMCS-WSNS)

Komunikat 5 - terminarz fazy grupowej w piłce siatkowej K

Regulamin techniczny - piłka siatkowa K

Zgłoszenia AMWL

27.03
Wspinaczka sportowa K i M (bouldering)
Zgłoszenia na: cwkotlownia@gmail.com
11.04
Kolarstwo górskie K i M
Zgłoszenia na: jakub.kankowski@azs.lublin.pl

Komunikaty AMWL

Komunikat 64 - terminarz zawodów w kolarstwie górskim K i M

Komunikat 63 - terminarz II rundy we wspinaczce sportowej K i M (bouldering)

Komunikat 62 - wyniki II rundy w ergometrze wioślarskim K i M (1000m)

Komunikat 61 - wyniki turnieju drużynowego w badmintonie

Komunikat 60 - wyniki II rundy biegów przełajowych K i M

Komunikat 59 - terminarz rozgrywek w piłce nożnej M

Komunikat 58 - terminarz fazy pucharowej (cz.2) w piłce siatkowej M

Komunikat 57 - terminarz fazy pucharowej (cz.2) w piłce siatkowej K

Komunikat 56 - wyniki II rundy w pływaniu K i M (basen 25m)

Komunikat 55 - wyniki turnieju indywidualnego w szachach błyskawicznych

Klasyfikacja AMWL

1. UMCS Lublin - 418,5 pkt.

2. Politechnika Lubelska - 350 pkt.

3. UM Lublin - 334,5 pkt.

4. UP Lublin - 306,5 pkt.

5. KUL Lublin - 255,5 pkt.

6. WSNS Lublin - 152,5 pkt.

7. PWSZ Chełm - 109 pkt.

8. WSSP Lublin - 90,5 pkt.

9. LAW Dęblin - 70 pkt.

10. PWSZ Zamość - 48,5 pkt.

11. PSW Biała Podlaska - 39 pkt.

12. AWF Biała Podlaska - 29 pkt.

13. WSEI Lublin - 8 pkt.

14. WSPiA Lublin - 6 pkt.

Facebook

Youtube

Instagram