Piłka siatkowa Mężczyzn

Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego 2020/2021 w piłce siatkowej mężczyzn zostały podzielone na fazę grupową (mecz + rewanż) oraz fazę pucharową (półfinały + mecze o miejsca). 

 

ROZGRYWKI ZAWIESZONE!!! INFORMACJA I KOMUNIKAT - PRZEJDŹ

 

Turniej finałowy - 23.03.2021 r. (wtorek), hala KUL Lublin (ul. Konstantynów 1G) - harmonogram: 

 

K/M

Sektor A

Sektor C

 9.00 – rozgrzewka

9:30

K

Półfinał 1(P1) - 1 m gr. A – 2 m gr. B

Półfinał 2(P2) - 1m gr. B – 2 m gr. A

10:40*

M

Półfinał 1(P1) - AWF Biała Podl. – PL Lublin

Półfinał 2(P2) - LAW Dęblin – UMCS Lublin

11:50*

K

Mecz o 3 m. - przegr. P1 – przegr. P2

Mecz o 1 m. - zw. P1 – zw. P2

13:00*

M

Mecz o 3 m. - przegr. P1 – przegr. P2

Mecz o 1 m. - zw. P1 – zw. P2

* - podane godziny są orientacyjne, mecz rozpocznie się 20 min. po zakończeniu meczu poprzedniego

 

 

Grupa A: 

1) UMCS Lublin - AWF Biała Podlaska 2:1 (25:16, 19:25, 15:7)
UMCS: Gębczyk S., Szust M., Chrzanowski A., Jakubiec P., Kuliński M., Koman P., Kazanecki M., Galant K.
AWF: Kamiński M., Bieliński L., Czarnecki J., Szmaus J., Kulbacki M., Jałocha S., Pyc B., Gałan D., Malczyński M., Nowicki K., Walczak K., Suryś K., Gonera S.

2) AWF Biała Podl. – UMCS Lublin 2:0 (25:20, 29:27) 
AWF: Kamiński M., Bieliński L., Czarnecki J., Szmaus J., Kulbacki M., Jałocha S., Sałasiński M., Pyc B., Gałan D., Malczyński M., Nowicki K., Walczak K., Suryś K., Gonera S. 
UMCS: Gębczyk S., Galant K., Szust M., Chrzanowski A., Kuliński M., Koman P., Kazanecki M.

Tabela grupy A: 

Lp. Uczelnia Mecze Sety Punkty
1. AWF Biała Podlaska 2 3:2 3
2. UMCS Lublin 2 2:3 3
- KUL Lublin - - -
- PWSZ Chełm - - -

* - KUL Lublin i PWSZ Chełm wycofały się w trakcie rozgrywek

 

Grupa B: 

1) UM Lublin - PL Lublin 0:2 (23:25, 17:25) 
UM: Rybowski J., Brodacz A., Ciszewski A., Szczyrba R., Marosz S., Dobrzyński M., Zarosa K. 
PL: Superson W., Sulowski M., Bilski M., Giza B., Szaniawski M., Adamczuk M., Kwiecień W., Bastrzyk B., Piątek M. 

2) LAW Dęblin – UM Lublin 2:1 (25:14, 22:25, 15:9)
UM: Rybowski J., Brodacz A., Ciszewski A., Szczyrba R., Dobrzyński M., Zarosa K., Filipowski W., Stachura P.
LAW: Szczepaniak J., Żelazowski J., Janczewski K., Tałaj S., Bakiera M., Stasiak M., Kłos K.

3) PL Lublin – LAW Dęblin 2:1 (30:32, 25:19, 15:10)
PL: Superson W., Sulowski M., Bilski M., Włodarczyk M., Giza B., Szaniawski M., Adamczuk M., Kwiecień W., Sakowski J.
LAW: Stasiak M., Tałaj S., Janczewski K., Kowalski M., Szczepaniak J., Woźniak J., Bakiera M., Kłos K.

4) PL Lublin – UM Lublin 2:0 (25:23, 25:17)
PL: Sulowski M., Bilski M., Włodarczyk M., Giza B., Szaniawski M., Adamczuk M., Kwiecień W., Zawadzki A., Bastrzyk B., Sakowski J., Piątek M. 
UM: Stachura P., Rybowski J., Brodacz A., Szczyrba R., Marosz Sz., Dobrzyński M., Zarosa K., Ciszewski A., 

5) UM Lublin – LAW Dęblin 0:2 (22:25, 20:25)
UM: Rybowski J., Brodacz A., Szczyrba R., Marosz Sz., Ciszewski A., Dobrzyński M., Zarosa K., Stachura P.
LAW: Szczepaniak J., Żelazowski J., Janczewski K., Tałaj S., Bakiera M., Woźniak J., Kowalski M., Kłos K.

6) LAW Dęblin – PL Lublin 2:0 (25:16, 25:16) 
LAW: Stasiak M., Woźniak J., Sałajczuk J., Bakiera M., Szczepaniak J., Żelazowski J., Janczewski K., Kowalski M., Tałaj S., Kłos K. 
PL: Bilski M., Sulowski M., Kwiecień W., Kaniewski T., Adamczuk M., Różalski K., Kołodziejczyk M., Bastrzyk B. 

Tabela grupy B: 

Lp. Uczelnia Mecze Sety Punkty
1. LAW Dęblin 4 7:3 7
2. PL Lublin 4 6:3 7
3. UM Lublin 4 1:8 4

 

 

Do pobrania:

Komunikat - wyniki rozgrywek w piłce siatkowej M

Komunikat 49 - terminarz turnieju finałowego w piłce siatkowej K i M

Komunikat 16b - aktualizacja spotkania rozgrywek w piłce siatkowej M (LAW-PL) NOWY!

Komunikat 16a - aktualizacja terminarza fazy grupowej w piłce siatkowej M

Komunikat 16 - terminarz fazy grupowej w piłce siatkowej M

Zgłoszenie ostateczne (do weryfikacji) - (*doc) (*pdf)

Regulamin techniczny - piłka siatkowa M

Zgłoszenia AMWL

10.05
Lekka Atletyka K i M (do godz. 15:00)
Zgłoszenia na: https://domtel-sport.pl/zgloszenia/ - instrukcja w komunikacie

Komunikaty AMWL

Komunikat 56 - terminarz zawodów w lekkiej atletyce K i M

Komunikat 55 - terminarz II rundy w strzelectwie sportowym (pistolet)

PLANY WZOWIENIA ROZGRYWEK - pobierz kalendarz AMWL

Komunikat 54 - wyniki II rundy w pływaniu K i M (basen 25m)

Komunikat 53 - wyniki II rundy we wspinaczce sportowej K i M

Komunikat 52 - wyniki turnieju drużynowego w badmintonie

Komunikat 51 - terminarz II rundy w biegach przełajowych K i M

Komunikat 50 - terminarz II rundy rozgrywek w piłce ręcznej K

Komunikat 49 - terminarz turnieju finałowego w piłce siatkowej K i M

Klasyfikacja AMWL

1. UMCS Lublin - 432,5 pkt.

2. PL Lublin - 412,5 pkt.

3. UM Lublin - 378 pkt.

4. UP Lublin - 263 pkt.

5. KUL Lublin - 199,5 pkt.

6. WSNS Lublin - 99,5 pkt.

7. LAW Dęblin - 79,5 pkt.

8. AWF Biała Podlaska - 50 pkt.

9. UPZ Zamość - 41,5 pkt.

10. WSSP Lublin - 35 pkt.

11. WSPiA Lublin - 28 pkt.

12. WSEI Lublin - 20 pkt.

13. PSW Biała Podlaska - 10 pkt.

14. PWSZ Chełm - 0 pkt.

SZCZEGÓŁOWE ZESTAWIENIE POBIERZ

Facebook

Youtube

Instagram