Legitymacja AZS

Jest to karta potwierdzająca członkostwo w Akademickim Związku Sportowym. Dla członków AZS dedykowane są trzy rodzaje legitymacji:
AZS (dla każdego członka AZS, bez względu na wiek i status studenta)
ISIC-AZS (dla studentów i młodzieży szkół gimnazjalnych powyżej 12 lat)
ITIC-AZS (dla nauczycieli, wykładowców i trenerów /międzynarodowa legitymacja nauczycielska/).
 
isic-azs
ISIC (International Student Identity Card) to...
...jedyny dokument potwierdzający status studenta i ucznia na całym świecie oraz gwarancja dostępu do kilkudziesięciu tysięcy zniżek na całym świecie w tym 4486 w Polsce. ISIC jest uznawany w 116 krajach świata i co roku korzysta z niego około 10 milionów osób na całym świecie. 
 
 
 
itic-azsITIC (Interantional Teacher Identity Card) to...
...jedyny dokument potwierdzający status nauczyciela i wykładowcy na całym świecie. Jest gwarancją dostępu do kilkudziesięciu zniżek na całym świecie, m.in. na koncerty, transport, noclegi itp.
 
 
 
W ramach składki każdy członek AZS posiada:
• 10% zniżki na usługi noclegowe i wynajem sprzetu sportowego w COSA AZS
• prawo do zniżek związanych z programem ISIC (dotyczy posiadaczy legitymacji ISIC-AZS, ITIC-AZS)
• prawo do zniżek wynikających z innych umów partenrskich AZS ZG lub jednostek AZS (np. sieć sklepów GO   Sport - 10%, Regatta - 15%, Hurtownia - hurtowniasportowa.net - 10%)
• prawo nabycia na warunkach specjalnych dla członków AZS opieki medycznej w programie LUX MED
• prawo do udziału w lidze międzyuczelnianej, Akademickich Mistrzostwach Polski, Mistrzostwach Polski AZS oraz    innych naszych imprezach, a w niektórych klubach także do sekcji sportowych i rekreacyjnych.
 
Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW)...
Posiadacz karty AZS jest ubezpieczony od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) w firmie GOTHAER Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. na kwotę 6500 zł (składka 60 zł), kwotę 25.000 zł (składka 100 zł) lub kwotę 75.000 zł (składka 450 zł).
 
Gdzie wyrobić lub zaktualizować kartę AZS, ISIC-AZS lub ITIC-AZS?
Aby wyrobić lub aktualizować kartę AZS należy zarejestrować się on-line, a następnie z wydrukowaną deklaracją udać się do swojego Klubu Uczelnianego AZS. Instrukcja rejestracji on-line 

 

Facebook

Youtube

Instagram

Wspierają nas