X
Z UKS-u do AZS-u - wyniki halowej piłki nożnej
Wrzesień
28
2018

Z UKS-u do AZS-u - wyniki halowej piłki nożnej

Zawody pn. "Z UKS-u do AZS-u. Studiuj w Lublinie!" wkraczają w decydujący moment. Za nami jeden z najliczniejszych turniejów w historii rozgrywek - halowa piłka nożna chłopców. Złote medale wywalczył Zespół Szkół nr 5 w Lublinie, który w emocjonującym meczu finałowym wygrał z XXIII Liceum Ogólnokształcącym w Lublinie. W meczu o trzecie miejsce na hali Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie lepsze okazało się IV Liceum Ogólnokształcące w Puławach.

Po meczu finałowym rozmawialiśmy z Janem Gizą z Zespołu Szkół nr 5 w Lublinie: - Zagraliśmy dobry turniej. Dla nas, ciężkie spotkania zaczęły się od ćwierćfinału. Było momentami naprawdę bardzo zacięcie, ale udało się nam przetrwać. Uważam, że takie zawody powinny być organizowane coraz częściej. Każdy lubi grać, a są tylko trzy lata liceum. Najtrudniejszy mecz mieliśmy w finale z XXIII Liceum. Nie graliśmy wcześniej z nimi, nie wiedzieliśmy co potrafią i jak mamy z nimi grać. Ale złapaliśmy swój rytm meczowy i ostatecznie wygraliśmy. 

Rozmawiał Piotr Rejmer

Zwycięzcy - Zespół Szkół nr 5 im. Jana Pawła II w Lublinie

Szczegółowe wyniki zostaną zamieszczone wkrótce na podstronie Organizujemy/Piłka nożna

---

Ostatniego dnia zawodów pn. "Z UKS-u do AZS-u. Studiuj w Lublinie!" na hali Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie odbył się turniej halowej piłki dziewcząt. Złote medale zdobyły uczennice Zespołu Szkół nr 5 w Lublinie, które w finale pokonały po rzutach karnych koleżanki z Zespołu Szkół nr 1 w Lublinie. Trzecie miejsce zajęły reprezentantki V Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie. 

- Przyjechało wielu szkół z Lublina i okolic. Poziom był wyrównany, zwłaszcza w finale było bardzo ciężko wygrać. W ostatecznych rozrachunki wygrałyśmy my i z tego powodu cieszymy się. Miło jest zaczynać rok szkolny od takiego turnieju. To dobra odskocznia od normalnych lekcji w Szkole - mówiła po dekoracji Julia Mazurek z ZS5 w Lublinie.

Rozmawiał Piotr Rejmer

Mistrzynie - Zespół Szkół nr 5 im. Jana Pawła II w Lublinie

Szczegółowe wyniki zostaną zamieszczone wkrótce na podstronie Organizujemy/Piłka nożna

 

Zachęcamy również do przeczytania: 
- Wyniki tenisa stołowego i ergometru wioślarskiego
- Wyniki siatkówki
- Wyniki koszykówki
- Wyniki piłki ręcznej

Facebook

Youtube

Instagram

Wspierają nas