X
Z UKS-u do AZS-u - wyniki piłki ręcznej
Wrzesień
27
2018

Z UKS-u do AZS-u - wyniki piłki ręcznej

Trzeciego dnia zmagań w ramach zawodów pn. "Z UKS-u do AZS-u. Studiuj w Lublinie!" przystąpili szczypiorniści. Turniej przeprowadzony na hali Uniwersytetu Medycznego w Lublinie wygrało IV Liceum Ogólnokształcące w Białej Podlaskiej. Srebrne medale odebrali uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie, natomiast trzecie miejsce zajęli reprezentanci IX Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie. 

- Zagraliśmy co chcieliśmy. Ten turniej potraktowaliśmy jako przygotowanie do Licealiady. Dobrze, że na początku roku szkolnego są rozgrywane takie zawody. Warto było przyjechać do Lublina. Byli tu zawodnicy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z piłką ręczną. My na tle tych szkół pokazaliśmy, że jesteśmy silną drużyną. Cieszymy się z wygranej - opowiadał Hubert Niedzielski z IV LO w Białej Podlaskiej. 

Rozmawiał Piotr Rejmer

Zwycięzcy - IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Białej Podlaskiej

Szczegółowe wyniki zostaną zamieszczone wkrótce na podstronie Organizujemy/Piłka ręczna

---

Dzień później 27 września 2018 roku w ramach zawodów pn. "Z UKS-u do AZS-u. Studiuj w Lublinie!" przeprowadziliśmy turniej w piłce ręcznej dziewcząt. Puchar za pierwsze miejsce zdobył Zespół Szkół nr 5 w Lublinie. 

Srebrny medal zdobyło IX Liceum Ogólnokształcące w Lublinie, a na trzecim miejscu zakończyło zmagania turniejowe V Liceum Ogólnokształcące w Lublinie. - Bardzo przyjemny turniej. Super się grało i super atmosfera. Grałyśmy z dziewczynami z którymi znamy się z klubu. Fajnie jest zaczynać rok szkolny od takiego turnieju. To będzie dobre wspomnienie z początku roku - zdradzała nam Klaudia Kuc z ZS5 w Lublinie. 

Rozmawiał Piotr Rejmer

Mistrzynie - Zespół Szkół nr 5 im. Jana Pawła II w Lublinie

Szczegółowe wyniki zostaną zamieszczone wkrótce na podstronie Organizujemy/Piłka ręczna

 

Zachęcamy również do przeczytania: 
- Wyniki tenisa stołowego i ergometru wioślarskiego
- Wyniki siatkówki
- Wyniki koszykówki

Facebook

Youtube

Instagram

Wspierają nas