X
Z UKS-u do AZS-u - wyniki siatkówki
Wrzesień
25
2018

Z UKS-u do AZS-u - wyniki siatkówki

Pierwszego dnia zawodów pn. "Z UKS-u od AZS-u. Studiuj w Lublinie!" rywalizowali siatkarze na hali Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Zawody wygrało IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Białej Podlaskiej. 

Turniej odbył się w dniu 24 września 2018 roku w którym przyglądaliśmy się zmaganiom aż trzynastu szkół z województwa lubelskiego. Ostatecznie miejsce trzecie zajęła Państwowa Szkoła Budownictwa i Geodezji w Lublinie. Natomiast w meczu finałowym drugie zwycięstwo tego dnia nad II Liceum Ogólnokształcącym im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie odnotowało IV Liceum Ogónokształcące im. Stanisława Staszica w Białej Podlaskiej. 

- Zagraliśmy bardzo dobry turniej. Jesteśmy zadowoleni i oby tak dalej nam szło. Nam bardzo fajnie wyszły te zawody, na których zebraliśmy cenne doświadczenia. Liczymy na kolejne dobre występy i jak najwyższe miejsca - opowiadał tuż po finale Dawid Niedźwiedź z IV LO w Białej Podlaskiej. 

Rozmawiał Piotr Rejmer

 

Zwycięzcy - IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Białej Podlaskiej

 Szczegółowe wyniki zostaną zamieszczone wkrótce na podstronie Organizujemy/Siatkówka

---

Drugiego dnia zawodów pn. "Z UKS-u do AZS-u. Studiuj w Lublinie!" w hali Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego spotkały się siatkarki. Zwycięstwo zapewniły sobie uczennice V Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie. 

Był to już trzeci finał z rzędu pomiędzy V LO w Lublinie i IV Liceum Ogólnokształcącym w Białej Podlaskiej - po raz trzeci rozstrzygnięty na korzyść Szkoły z Lublina. Trzecie miejsce zajęło II Liceum Ogólnokształcące w Lublinie. 

- Na turnieju poziom był wyrównany. Fajnie się grało, każdy mecz na zacięcie i cieszymy się z końcowego zwycięstwa. Co roku gramy w finale z Białą Podlaską, w sumie fajnie, bo jest to mecz wyrównany. Jest ciężko, ale zawsze wychodzimy zwycięsko - mówiła Dominika Wawerska z V LO w Lublinie

Rozmawiał Piotr Rejmer

Mistrzynie - V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie

Szczegółowe wyniki zostaną zamieszczone wkrótce na podstronie Organizujemy/Siatkówka

 

 

Zachęcamy również do przeczytania: 
- Wyniki tenisa stołowego i ergometru wioślarskiego

Facebook

Youtube

Instagram

Wspierają nas