Gala podsumowująca AMWL 2017/2018
Październik
27
2018

Gala podsumowująca AMWL 2017/2018

Po raz jedenasty nagrodziliśmy najlepszych trenerów sekcji sportowych i wręczyliśmy pamiątkowe puchary dla najlepszych uczelni podczas Gali podsumowującej Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego 2017/2018. Uroczyste spotkanie odbyło się w Hotelu Mercure, 27 października 2018 roku. 

Gala Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego była okazją do podziękowania i wręczenia statuetek dla Trenerów oraz przekazania pucharów uczelniom z województwa lubelskiego. Przypominamy, że pierwsza trójka prezentuje się następująco: 
1. Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie 
2. Politechnika Lubelska 
3. Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie 

- Nasza Uczelnia dostrzega zapotrzebowanie na sport wśród studentów. Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie to idealne miejsce do rozwoju - opowiadała w krótkiej przemowie J.M. Rektor UMCS Lublin - Stanisław Michałowski. UMCS Lublin wygrał do tej pory wszystkie edycje Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego! 

 

Nagrodę dla najwszechstronniejszej zawodniczki Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego 2017/2018 odebrała Karolina Koniarczyk z Wyższej Szkoły Nauk Społecznych w Lublinie (startowała w dziewięciu dyscyplinach). Natomiast najwszechstronniejszym zawodnikiem AMWL 2017/2018 został Kamil Chodon z Politechniki Lubelskiej (wystartował w siedmiu dyscyplinach). 

 

Galeria z Gali podsumowującej Akademickie Mistrzostw Województwa Lubelskiego
dostępna jest na profilu Facebook AZS Lublin. 

 

Facebook

Youtube

Instagram

Wspierają nas