Mikołaj biegnie na Głuską - zaprasza AZS Lublin
Listopad
25
2019

Mikołaj biegnie na Głuską - zaprasza AZS Lublin

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji pn. Mikołaj biegnie na Głuską! Przy okazji zawodów Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego w dniach 7-8 grudnia 2019 roku będziemy zbierać upominki (słodycze, przybory szkolne, zabawki) dla dzieci dotkniętych niepełnosprawnością. Podarunki można przynosić również na treningi #biegnijlublin, Lublin Biega i z projektu Aktywny Lublin.

 

Terminy i miejsca zawodów Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego: 

  • ergometr wioślarski, sobota 7 grudnia w godz. 9:00-13:00 w sali fitness Centrum Sportowego Politechniki Lubelskiej (ul. Nadbystrzycka 36b)
  • futsal kobiet, sobota 7 grudnia w godz. 9:00-13:00 zbiórka rzeczy w sali fitness Centrum Sportowego Politechniki Lubelskiej (ul. Nadbystrzycka 36b)
  • pływanie, niedziela 8 grudnia w godz. 8:30-12:00 na pływalni Aqua Lublin (Al. Zygmuntowskie 4)
  • szachy, niedziela 8 grudnia w godz. 9:00-13:00 w świetlicy MOSiR Lublin na stadionie lekkoatletycznym (Al. Piłsudskiego 22)

 

- Po raz kolejny Mikołaj biegnie na Głuską! To już czwarta edycja naszej akcji dla dzieci ze Spacjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2 w Lublinie przy ulicy Głuskiej i Poturzyńskiej. Co roku pokazujecie, że jesteście nie tylko wspaniałymi osobami ale też macie wielke serca i nie jesteście obojętni wobec dzieci dotkniętych niepełnosprawnością! Dla przypomnienia, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 w Lublinie to szkoła dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną, niepełnosprawnością sprzężoną oraz dla osób z autyzmem. Wspólnie przygotowujemy dla dzieci z SOSW prezenty i trening - zabawę ruchową na świeżym powietrzu. Upominki (słodycze, przybory szkolne, zabawki) będzie można przynosić do środy 6 grudnia na treningi #biegnijlublin, Lublin Biega i Aktywnego Lublina. Również 4 grudnia o godz. 18:00 wystartuje ze Stadionu Lekkoatletycznego (Al. Piłsudskiego 22) bieg, który zakończymy przy szkolnym internacie SOSW na Głuskiej - przekazali nam organizatorzy. 

 

Materiał: Piotr Rejmer

Facebook

Youtube

Instagram

Wspierają nas