Poznaliśmy najlepszych! - AMP w tenisie stołowym
Marzec
25
2021

Poznaliśmy najlepszych! - AMP w tenisie stołowym

Uczelnia Państwowa w Zamościu wygrała turniej mężczyzn, a Uniwersytet Warszawski turniej kobiet na Akademickich Mistrzostwach Polski w tenisie stołowym - Półfinał B. 

Przez trzy dni odbywały się zawody w hali Centrum Sportowego Politechniki Lubelskiej. Szesnaście uczelni rywalizowało na turnieju AMP w tenisie stołowym - Półfinał B. Komplet wyników plus relacja zdjęciowa są dostępne na dedykowanym profilu Facebook. 

- Fajnie zorganizowany turniej. Grało nam się bardzo dobrze. Dla mnie i Karoliny jest to dobry prognostyk przed Mistrzostwami Polski. Natomiast na turniej finałowy AMP pojedziemy z myślą walki o złoty medal. Będziemy robić wszystko, aby tak się właśnie wydarzyło - mówiła Katarzyna Ślifirczyk z Uniwersytetu Warszawskiego. 

- Organizacja zawodów na najwyższym poziomie. Cieszymy się ze zwycięstwa i przygotowujemy się do kolejnych mistrzostw. Jeden z zawodników Superligi dzisiaj wystąpił jako student naszej uczelni, był to Konstantinos Angelakis - mówił Piotr Kostrubiec, trener Uczelni Państwowej w Zamościu. 

 

AMP w tenisie stołowym kobiet - Półfinał B: 
1. UW Warszawa 
2. UMe Białystok  
3. UMCS Lublin 

AMP w tenisie stołowym mężczyzn - Półfinał B: 
1. UPZ Zamość 
2. WSKFiT Pruszów 
3. PW Warszawa 

 

Foto i tekst: Piotr Rejmer

Facebook

Youtube

Instagram

Wspierają nas