X
Zapraszamy na zawody pn. Z UKS-u do AZS-u. Studiuj w Lublinie!
Wrzesień
6
2020

Zapraszamy na zawody pn. Z UKS-u do AZS-u. Studiuj w Lublinie!

Serdecznie zapraszamy lubelskie szkoły do wzięcia udziału w kolejnej edycji zawodów pn. Z UKS-u do AZS-u. Studiuj w Lublinie! Na zgłoszenia czekamy do końca dnia 16 września 2020 roku. 

Turniej ma na celu promocję lubelskich uczelni, nowoczesnych kierunków oraz akademickich ośrodków sportowych w Lublinie. Udział w nim jest bezpłatny i został wsparty przez: Miasto Lublin, Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz Politechnikę Lubelską

Rozgrywki odbędą się w dniach 21-25 września 2020 roku w formie jednodniowych turniejów (wyjątek: futsal mężczyzn – turniej dwudniowy). Zgłoszenia do zawodów prosimy kierować na adres e-mail: jakub.kankowski@azs.lublin.pl lub telefonicznie: 531-925-161. 

Dyscypliny w ramach "Z UKS-u do AZS-u. Studiuj w Lublinie!": 

Przypominamy, że Lublin jest jednym z miast, gdzie odbywają się eliminacje do ogólnopolskiego finału. Zwycięzcy poszczególnych turniejów drużynowych plus najlepsze dwie-cztery osoby rozgrywek indywidualnych dostaną szansę wyjazdu do Warszawy. Finał został zaplanowany w dniach 4-6 grudnia 2020 roku. 

 

Foto slider: Organizatorzy; Grafika: Wojciech Stańko; Tekst: Piotr Rejmer.

Facebook

Youtube

Instagram

Wspierają nas