Zapowiedź nowego roku akademickiego - VIDEO
Sierpień
31
2018

Zapowiedź nowego roku akademickiego - VIDEO

Zbliżamy się do inauguracji kolejnego sportowego roku akademickiego, serdecznie zapraszamy do przeczytania bądź obejrzenia wywiadu z Pawłem Danielczukiem - Dyrektorem AZS Lublin. A w wywiadzie m.in. jakie zawody sportowe są planowane w tym roku oraz zaproszenie dla wszystkich studentów do uczestnictwa w dodatkowych zajęciach sportowych realizowanych przez AZS Lublin. 

 

- Tradycyjnie zaczynamy zawodami "Z UKS-u do AZS-u. Studiuj w Lublinie!" - tak samo będzie w tym roku. Jak co roku pod koniec września są przeprowadzane, a później najlepsi zawodnicy biorą udział w ogólnopolskim finale - opowiada Paweł Danielczuk. 

- Kolejno mamy Lubelską Uniwersjadę, która inauguruje rywalizację wśród studentów. Jednocześnie ruszamy z Akademickimi Mistrzostwami Województwa Lubelskiego. Przy naszych 23. dyscyplinach będziemy chcieli zachować ten sam poziom, zarówno sportowy jak i organizacyjny - zapowiada Dyrektor AZS Lublin. 

- Mamy kilka projektów - jednym z nich jest Aktywny Student, który realizujemy w ramach Budżetu Obywatelskiego. A są to alternatywne zajęcia sportowo-rekreacyjne dla studentów. Jest program Akademickiego Centrum Szkolenia Sportowego. Zawodnicy otrzymują od nas wsparcie z racji tego, że legitymują się naprawdę dobrymi wynikami sportowymi. 

 

Więcej możecie usłyszeć w materiale video, do którego obejrzenia serdecznie zapraszamy. 

Facebook

Youtube

Instagram

Wspierają nas